Partnerzy

Brill AV Media

Brill AV Media Sp. z o.o. – firma obecna od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
W ramach oneAVteam, ściśle współpracujemy z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii – jako międzynarodowa grupa posiadamy magazyny sprzętu w różnych lokalizacjach, zapewniamy obsługę techniczną kilku tysięcy eventów rocznie i jesteśmy partnerami niemal 40 obiektów eventowych w Polsce i za granicą.

Nasza firma powstała w wyniku połączenia sił dwóch liderów na rynku AV, Brill Audio-Visual na Węgrzech działającej od 1995 roku oraz AV Media w Republice Czeskiej działającej na rynku AV od 1993 roku.
W Polsce, jako Brill AV Media, rozpoczęliśmy działalność w roku 2006, a obecnie zajmujemy czołową pozycję na rynku w zakresie technicznej obsługi spotkań biznesowych i instalacji AV, dostarczając kompleksowe usługi w tym zakresie.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa