Partnerzy

Carpet Studio

Jesteśmy zespołem pasjonatów jakości i trwałości. Jako oficjalny polski dystrybutor duńskiej marki EGE CARPETS, produkującej znakomite wykładziny, oraz brytyjskiej Amtico – lidera branży paneli LVT – specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązań podłogowych dla hoteli. Rozumiemy potrzeby branży hotelarskiej, a nasze ponad 30-letnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo i efektywne projekty. Nasze portfolio to setki realizacji zarówno w dużych hotelach międzynarodowych sieci, jak i obiektach prywatnych inwestorów.

Wykładziny EGE to sprzężenie trzech istotnych cech: piękna, trwałości oraz odpowiedzialności środowiskowej. Wzory w portfolio EGE to dzieła wybitnych artystów światowego formatu, takich jak Tom Dixon czy Monsieur Christian Lacroix. Bezkompromisowa kontrola jakości i wykorzystanie czołowej technologii w branży pozwala na udzielenie nawet 10-letniej gwarancji na produkty duńskiej marki. Finalnie szereg certyfikatów, z bardzo restrykcyjnym Cradle to Cradle na czele, gwarantuje, że wybór wykładzin EGE to decyzja minimalizująca szkodliwy wpływ procesów produkcyjnych na środowisko. 
Panele Amtico należą do najtrwalszych i najprostszych w montażu okładzin podłogowych. Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu Amtico jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom, nie ograniczając się do katalogowych formatów czy wzorów.

Carpet Studio to nie tylko doskonałe produkty. To także Biuro Projektowe, którego zespół tworzą architekci i projektanci, służący pomocą na każdym etapie pracy nad wnętrzem, od koncepcji, po montaż. To także bardzo szybki czas dostawy oraz doskonały serwis. Dzięki temu macie Państwo pewność, że Wasz projekt prowadzony będzie przez profesjonalistów.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa