Partnerzy

Duxiana

Szwedzka firma DUXIANA od 95 lat produkuje najwyższej klasy łóżka zarówno dla hoteli jak i dla klienta indywidualnego oraz ikoniczne meble. Jest firmą rodzinną, w której tradycja łączy się z nowatorską technologią. Obecnie na świecie istnieje 200 sklepów a łóżka DUX są wyposażeniem ponad 150 prestiżowych hoteli m.in. Burj Al Arab Jumeirah ,,żagiel” w Dubaju, Grand Hotel w Sztokholmie czy też 4 najlepsze hotele na Manhattanie. DUXIANA zyskała swoją sławę dzięki technologii ciągłej sprężyny oraz systemowi kaset Pascal’a, co wyróżnia markę wśród konkurencji.

Z biegiem czasu meble firmy DUXIANA stały się ikonami designu, które można podziwiać w muzeach np. w Sztokholmie czy Nowym Jorku.

Na początku tego roku marka zagościła w Polsce - w Galerii Tetmajera 83 w Krakowie.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa