Partnerzy

Fluidra

KIM JESTEŚMY? 
BASENY - Produkcja, profesjonalne doradztwo, dystrybucja, projektowanie, logistyka, serwis, rozwiązania finansowe.  Nasze główne marki to ASTRALPOOL i  ZODIAC. 

KORZYŚCI DLA HOTELARZA?
Optymalne koszty inwestycji, wybór najbardziej odpowiedniego wykonawcy basenowego dla danej inwestycji,  profesjonalizm, 50 lat doświadczenia, sprawdzony produkt. 

JAK DO NAS DOTRZEĆ?
Bezpośrednie doradztwo inwestycyjne oraz sieć Partnerów w całym kraju  – profesjonalnych wykonawczych firm basenowych.

Fluidra to największy holding basenowy na świecie:
-37 własnych fabryk, 
-100 fabryk kooperantów, 
- zatrudnienie 5500 osób,
- planowane obroty z działalności 2 MLD euro rocznie

Co produkujemy? 
- baseny gotowe – www.laghetto.pl
- baseny systemowe - www.astralpool.com/en/skypool/
- osprzęt basenowy – www.astralpool.pl
- mozaiki, płytki basenowe, wanny z hydromasażem,
- systemy uzdatniania wody – ozon, chlor, elektroliza
- sprzęt czyszczący www.zodiacpolska.pl
- MagnaPool – woda mineralna w basenie. 

Fabryki mieszczą się głównie w Katalonii , w okolicach Barcelony. Są tam od 50 lat (nasza flagowa marka to ASTRALPOOL) - posiadamy ogromne doświadczenie, rozbudowaną kadrę inżynieryjną. Firma co roku przeznacza ok. 2 mln euro na projekty badawczo-rozwojowe (R&D), dzięki czemu nasze produkty są innowacyjne, nisko emisyjne, przyjazne dla środowiska i użytkownika. 
Posiadamy własne magazyny i centra logistyczne. Dzięki temu część zamienna, która dzisiaj znajduje się na fabrycznej hali montażowej – już w 2-4 dni może znaleźć się na Państwa obiekcie. Jeśli potrzebne urządzenie jest na magazynie centralnym na Polskę we Wrocławiu – wówczas znajdzie się ono u Was w 24 h lub szybciej, ponieważ posiadamy własny szybki transport. 

Czy istnieje pewniejszy partner niż Fluidra? 

Korzyści dla Hotelarza:
Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie tego, co ma się na obiekcie znaleźć w strefie mokrej. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami w Polsce, którzy bazują na naszym sprzęcie. Państwa inwestycja jest dzięki nam bezpieczna – to my kredytujemy wykonawcę, to my pomagamy zaprojektować system uzdatniania wody. Dzięki nam inwestor wie, który wykonawca jest najlepszy i godny polecenia. 
Fluidra gwarantuje, że wykonawca wybrany z naszej rekomendacji będzie dobrym, rzetelnym i uczciwym partnerem Inwestora. 
Co najważniejsze – produkty Fluidra kupowane w pakiecie na cały obiekt – to gwarancja bardzo dobrej, mądrej ceny oraz sprawnego działania systemu. Na życzenie inwestora możemy świadczyć usługę nadzoru producenckiego. 
Hotelarz wybiera firmę Fluidra (marka ASTRALPOOL) i oprócz wyżej wymienionych korzyści dostaje w pakiecie 50 lat doświadczenia, doskonały serwis techniczny, ogromną wiedzę inżynieryjną, dostęp do sieci dystrybucyjnej oraz – co najważniejsze – miłą, profesjonalną obsługę. 

JAK DO NAS DOTRZEĆ? 
Najlepiej zadzwonić do biura i pozostawić swoje dane, telefon kontaktowy  (+71) 360 49 30. 
Doradca inwestycyjny chętnie się z Panią/Panem spotka celem omówienia zakresu inwestycji i współpracy. 
Proponujemy też kontakt mailowy office@astralpool.pl
lub wypełnienie formularza na naszej stronie: https://astralpool.pl/wycen-basen/
 

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa