Partnerzy

Hotel Inwest

Firma Hotel Inwest Development specjalizuje się w zarządzaniu procesami związanymi z realizacją obiektów hotelowych. Działalność firmy oparta jest na długoletnim doświadczeniu zespołu reprezentującego wszystkie branże. Zespół Hotel Inwest reprezentuje inwestorów hotelowych w  procesach inwestycyjnych, począwszy od kreowania standardów zgodnych z  ich oczekiwaniami, projektowania hoteli, procesów przygotowawcze (w tym ofertowanie, negocjacje optymalnych warunków realizacji budów z wykonawcami), przeprowadzenie procesów budów aż do oddania hoteli do użytkowania. Zespół specjalistów wielu branż, w tym budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, IT a także architektury wnętrz zapewnia profesjonalne i  merytoryczne wsparcie na każdym etapie planowanej inwestycji. Firma istnieje od 2007 roku i przez prawie 15 lat swojego istnienia zrealizowała w oparciu o te kryteria wszystkie dotychczas otwarte w Polsce obiekty sieci Puro Hotels, kilka obiektów sieci Q Hotel, Qubus Hotel a także Dobry Hotel – łącznie 15 obiektów hotelowych. Obecnie Hotel Inwest jest zaangażowana  realizację  adaptacji Pałacu Branickich i  Szaniawskich w Warszawie na hotel Marriott Autograph Collection, pałacu Lepzigerów we Wrocławiu, w którym będzie się mieścił pięciogwiazdkowy obiekt Altus Palace. Oczekuje  jednocześnie na kontynuowanie prac przy budowach hoteli Qubus i Puro w Katowicach. Firma jest zaangażowana  obecnie również w przygotowywanie kilku projektów sieci Marriott w Polsce. Ich otwarcia dla gości w ciągu najbliższych kilku lat będą z pewnością znaczącymi wydarzeniami w branży hotelowej. 

Zespół zaangażowany jest również w projekt Hotel Inwest Design, oferując wykonanie mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz w ramach aranżacji wnętrz hotelowych. 

Hotel Inwest zapewnia również zarządzanie techniczne obiektami hotelowymi, gwarantując ich utrzymanie w stanie technicznym wymaganym przepisami prawa budowlanego, gwarantującym bezpieczeństwo i komfort przebywania w nich gości.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa