Partnerzy

LG Electronics Business Solutions

LG Electronics Business Solutions, jest zaufanym partnerem biznesowym oferującym nowatorskie produkty i rozwiązania przeznaczone dla firm z różnych branż, na całym świecie.

Bogata oferta LG Electronics dla biznesu obejmuje m.in. nośniki informacyjno-reklamowe, w tym unikalne monitory OLED i ekrany LED oraz telewizory hotelowe, rozwiązania oparte na energii słonecznej, klimatyzacyjne i IT. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalizować wydajność i dostarczać klientom znaczącą wartość.

Jako lider innowacji, LG Electronics dąży do zapewnienia nie tylko najwyższej jakości produktów, ale także kompleksowych usług obejmujących doradztwo, instalację, serwis i wsparcie, we współpracy z profesjonalnymi partnerami biznesowymi.

Więcej informacji na temat działu Business Solutions spółki LG można znaleźć na stronie www.lg.com/pl/business

 

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa