Partnerzy

Mextra

MEXTRA współtworzy historię branży mebli bankietowych w Polsce, zapewniając sobie zaszczytne miejsce lidera tego rynku.

Stworzyliśmy produkty, które podbijają rynki całej Europy. Jesteśmy polską firmą ze światowym potencjałem, dla której nadrzędnym celem jest zadowolenie każdego klienta. Tworzymy meble, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością i najlepszymi cenami. Specjalizujemy się w produkcji sztaplowanych krzeseł i stołów, dedykowanych do użytkowania bankietowego oraz tekstyliów bankietowych, które są eleganckim dodatkiem do naszej oferty mebli.

Zespół handlowców sprzedaje regularnie nasze produkty do 19 krajów Europy, obsługując klientów w 11 językach. Każdego roku pozyskujemy blisko 2 000 klientów, dokładając sobie tym samym kolejny szczebel doświadczenia, którym dzielimy się z nowymi klientami.

Korzystając z nowoczesnych technologii produkcji i magazynowania osiągamy bardzo dobrą jakość przy zachowaniu odpowiedniej wydajności. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość i terminowość realizacji zamówień.

Zapraszamy do współpracy.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa