Partnerzy

Salesianer Miettex

SALESIANER MIETTEX to przedsiębiorstwo z tradycjami założone w 1916 roku, które do dzisiaj jest w rękach rodziny założycieli. Z małej, wiedeńskiej pralni firma wyrosła na lidera rynkowego pozyskując klientów jakością usług. Naszą kluczową działalnością jest kompleksowe zaopatrzenie w tekstylia hoteli, a przemysłu w odzież. Uzupełnieniem oferty są tekstylia do pomieszczeń czystych, higiena łazienkowa, a także maty reklamowe i czyszczące. SALESIANER MIETTEX to wynajem tekstyliów dla najlepszych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa