Partnerzy

Unihouse

Energooszczędne, estetyczne i ekologiczne, a do tego wykończone „pod klucz” — takie są budynki wykonane w technologii modułowej, produkowane przez Unihouse SA w Bielsku Podlaskim. Technologia drewnianej prefabrykacji jest błyskawiczna, a stosowane przez UNIHOUSE rozwiązania konstrukcyjne zapewniają niski ślad węglowy, dobrą izolację termiczną, akustyczną, przyjazny mikroklimat i bezpieczeństwo pożarowe na wysokim poziomie. Sprawdzają się idealnie w przypadku realizacji zróżnicowanych inwestycji, takich jak hotele, motele, budynki wielorodzinne, akademiki, domy seniora, czy przychodnie.

Prefabrykacja w Polsce nadal jest nowością, a UNIHOUSE, korzystając z wieloletniej tradycji związanej z budownictwem drewnianym Podlasia, po ponad 10 latach doświadczeń oraz ukończeniu ponad 3300 mieszkań, jest pionierem w produkcji nowoczesnych budynków modułowych w szkielecie drewnianym. Fabryka UNIHOUSE znajduje się w Bielsku Podlaskim. 

Potencjał produkcyjny Unihouse wynosi około 2000 modułów rocznie, co czyni ją jedną z największych firm europejskich w branży budownictwa modułowego. 

Innowacyjne technologie stosowane w zakładach umożliwiają realizację budynków mających nawet do ośmiu kondygnacji. Cały proces powstawania odbywa się w hali, skąd na teren budowy wyjeżdżają gotowe moduły bądź panele. Dzięki temu na miejscu budowy w zaledwie kilkanaście godzin może powstać budynek wielorodzinny.

Wytwarzane przez nas konstrukcje mają bardzo szerokie zastosowanie. Robią furorę w Norwegii, stawiane są także na terenie Szwecji, Danii, Niemiec czy Polski. 

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa