Partnerzy

Zdrojowa Invest & Hotels

Zdrojowa Invest & Hotels to dynamicznie rozwijająca się rodzinna grupa dewelopersko-hotelarska wywodząca się z Kołobrzegu i skoncentrowana na kurortach. Sieć Zdrojowa Hotels tworzą wyjątkowe obiekty premium wyróżniające się doskonałą lokalizacją oraz przyciągającą uwagę architekturą i stylowymi wnętrzami wzbogaconymi regionalnymi akcentami.

Zdrojowa to pionier i lider condo hoteli oraz największy deweloper dochodowych apartamentów wakacyjnych w Polsce z 1200-osobową kadrą.

Grupa jest odpowiedzialna społecznie, troszczy się o rozwój sztuki i środowisko w ramach programów Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa