Widzimy się 23 września 2021
RENAISSANCE WARSAW AIRPORT HOTEL

Aktualności

Badź na bieżąco - sprawdź co u nas nowego.
18
czerwca
DZISIĘCIU HOTELARZY DZIESIĘCIOLECIA
Podczas wieczornej gali po konferencje Hotel Trends Poland & CEE 23 września w hotelu Renaissance Warsaw Airport „Hotelarz” ogłosi Dziesięciu Hotelarzy Dziesięciolecia – II Dekady XXI wieku.

czytaj więcej
27
maja
Hotel Trends Poland&CEE w tym roku we wrześniu
IX edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, największego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej forum dla hotelarskiego Top Managementu, odbędzie się w tym roku 23 września w hotelu Renaissance Airport w Warszawie. Wydarzenie przebiegnie w modelu hybrydowym, zakładającym obecność uczestników na miejscu, a także online. W dyskusjach jak co roku wezmą udział najlepsi eksperci z Polski i całej Europy, aby dyskutować o rynku hotelarskim po pandemii - nowej rzeczywistości, wyzwaniach, ale i szansach.

czytaj więcej

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa