27
maja

Hotel Trends Poland&CEE w tym roku we wrześniuIX edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, największego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej forum dla hotelarskiego Top Managementu, odbędzie się w tym roku 23 września w hotelu Renaissance Airport w Warszawie. Wydarzenie przebiegnie w modelu hybrydowym, zakładającym obecność uczestników na miejscu, a także online. W dyskusjach jak co roku wezmą udział najlepsi eksperci z Polski i całej Europy, aby dyskutować o rynku hotelarskim po pandemii - nowej rzeczywistości, wyzwaniach, ale i szansach.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie były najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane były najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów dogrywano największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykali się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy. W roku 2019 forum zgromadziło rekordową liczbę ponad 500 uczestników, a dyskutowano głównie o tym jak szybko rozwija się rynek i jak rosną wyniki hoteli. Nikt wówczas nie mógł przypuszczać, że sytuacja po roku zmieni się tak radykalnie. Rok 2020 uniemożliwił organizację wydarzeń w tradycyjnej formule, ale odbyły się one z sukcesem interaktywnie, stacjonarnie dla panelistów, oraz dla kilkuset uczestników - z dostępem i możliwością interakcji online.

W roku 2021 wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.
Szczegółowa tematyka zostanie zaprezentowana niebawem.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji forum został Polski Holding Hotelowy, zaś Partnerem Merytorycznym, firma Pro Value.

Hotel Trends Poland & CEE już od 9 lat gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich, czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.

Umieszczone przez Katarzynę Królak

Katarzyna Królak

Właścicielka PURE CONCEPT. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu rozwoju biznesu i zarządzania marką firm usług profesjonalnych, w tym kancelarii prawnych. Rozwija swoje kompetencje również w zakresie doradztwa dla branży HTL oraz nieruchomości komercyjnych.

Kontakt: e-mail: katarzyna.krolak@pureconcept.pl | mobile: +48 601 940 547