07
listopada

Najważniejsze wydarzenie branży hotelowej w regionie CEE już za trzy tygodnie.Kolejna edycja Hotel Trends Poland & CEE odbędzie się już za trzy tygodnie tygodnie, w dniach 25-26 listopada, w hotelu Sofitel Warszawa Victoria. Jak co roku, konferencji towarzyszyć będą również targi dostawców, w trakcie których zaprezentowane zostaną wiodące produkty i usługi dla branży. Organizatorem wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Hotelarz”, natomiast patronem merytorycznym CBRE - największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Partnerami strategicznymi ponownie zostały: Grupa Orbis oraz firma Samsung.

Zeszłoroczne forum, rekordowe pod względem ilości uczestników, poziomu merytorycznego dyskusji, jak i sponsorów,  zgromadziło ponad 450 uczestników, przedstawicieli polskich i globalnych sieci hotelowych, właścicieli hoteli niezrzeszonych, prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, kadry managerskiej obiektów hotelowych, a także reprezentantów funduszy inwestycyjnych, firm deweloperskich oraz największych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. W tym roku organizator i patron merytoryczny ponownie postawili na wymianę wiedzy i doświadczeń na najwyższym poziomie zapraszając czołowych ekspertów i praktyków.

Profesjonaliści branżowi w ramach 2 dni konferencyjnych będą uczestniczyć w kilkunastu dyskusjach merytorycznych obejmujących tak istotne tematy, jak m.in.: konkurowanie na rynku poprzez  tworzenie nowych marek hotelowych, rozwój aparthoteli, wyzwania związane z rosnącymi kosztami i ich optymalizacją, przebudowa i modernizacja obiektów hotelowych, aspekty prawne umów franczyzowych czy bariery w działalności hotelarskiej.

Pierwszy dzień wydarzenia zakończy się wieczorną galą, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej na Hotelarzy Roku 2019.

Hotel Trends jest postrzegane jako najważniejsze coroczne miejsce spotkań praktyków polskiej branży hotelarskiej i międzynarodowych ekspertów, zaangażowanych w rozwój rynku hotelowego w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Dla organizatora jak i partnerów jest to nieustanna motywacja, aby wsłuchiwać się w potrzeby graczy rynkowych, odpowiadać na nie zakresem tematycznym i dbać o najwyższą jakość merytoryczną tego wydarzenia – podsumowuje Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia i wydawca „Hotelarza”.

Patronami honorowymi wydarzenia są Polska Organizacja Turystyczna i Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Królak | T:+48 601 94 05 47 | katarzyna.krolak@pureconcept.pl

Zapytania dotyczące udziału w konferencji:
Wioletta Wiater | T: +48 22 333 88 10 | w.wiater@pws-promedia.pl

Umieszczone przez Katarzynę Królak

Katarzyna Królak

Właścicielka PURE CONCEPT. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu rozwoju biznesu i zarządzania marką firm usług profesjonalnych, w tym kancelarii prawnych. Rozwija swoje kompetencje również w zakresie doradztwa dla branży HTL oraz nieruchomości komercyjnych.

Kontakt: e-mail: katarzyna.krolak@pureconcept.pl | mobile: +48 601 940 547