Unihouse

Unihouse

Energooszczędne, trwałe i kompleksowo wykończone — takie są budynki wykonane w technologii modułowej Unihouse SA. Ta forma budownictwa jest błyskawiczna, realizowana bez względu na pogodę, do tego trwała i niezawodna. Technologia szkieletowa drewniana Unihouse zapewnia także niski ślad węglowy, przyjazny mikroklimat, dobrą izolację termiczną i akustyczną budynku oraz bezpieczeństwo pożarowe na najwyższym poziomie. Sprawdza się idealnie w przypadku realizacji zróżnicowanych inwestycji, takich jak hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, budynki wielorodzinne, akademiki czy budynki senioralne.

Budownictwo prefabrykowane w Polsce nadal jest nowością, ale Unihouse buduje silną pozycję korzystając z ponad 13-letniego doświadczenia na rynkach skandynawskich ukazując szereg przewag w stosunku do budownictwa tradycyjnego,

Potencjał produkcyjny Unihouse wynosi około 2000 modułów rocznie, co czyni ją jedną z największych firm europejskich w branży budownictwa modułowego w szkielecie drewnianym. Innowacyjne technologie stosowane w fabryce umożliwiają realizację budynków mających sięgających ośmiu kondygnacji. Cały proces powstawania odbywa się w hali, skąd na teren budowy wyjeżdżają gotowe moduły. Dzięki temu na miejscu budowy w zaledwie kilkanaście godzin może powstać budynek hotelowy czy wielorodzinny.

www.unihouse.pl
<< powrót