Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Adam Pilczuk

Adam Pilczuk

Dyrektor ds. rozwoju w Polsce, DMDModular

Z hotelarstwem związany jest od 12 lat.

Adam obecnie jest Dyrektorem Rozwoju na Polskę i Europę Środkowo Wschodnią w DMDmodular Sp.zo.o. Odpowiedzialny jest za rozwój spółki na rynkach hotelarskich. Odpowiada za współpracę z inwestorami hotelowymi, funduszami inwestycyjnymi, operatorami oraz międzynarodowymi sieciami hotelowymi jak również z pracowniami architektonicznymi. DMDmodular to lider w budownictwie modułowym hoteli w Polsce i na arenie międzynarodowej min. W USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec.

Przez ostatnie 3 lata był Dyrektorem Strategii i Rozwoju w  Polskim Holdingu Hotelowym, odpowiadał za kreowanie i implementację strategii rozwoju spółki oraz był odpowiedzialny za realizację nowych projektów hotelowych w holdingu, a także rozwija nowe linie biznesowe takie jak: umowy o zarządzanie, umowy dzierżawy oraz transakcje i przejęcia projektów hotelowych na rynku komercyjnym obiektów hotelowych. Odpowiedzialny był za negocjacje warunków umów franczyzowych z międzynarodowymi sieciami hotelowymi. Z sukcesem wprowadza nowe brandy międzynarodowych marek hotelowych do portfolio spółki, odpowiadał za kontakty development z Marriott, Hilton, IHG, Best Western oraz Louvre Hotels, a także pozyskiwanie finansowania na nowe inwestycje. Jako doświadczony menadżer zarządzał departamentami i zespołem osób, a także intensywnie angażował się w poprawę funkcjonowania całej spółki.

Wcześniej jako Dyrektor Rozwoju w dziale hotelowym w Kancelarii Doradztwa Gospodarczego C&K realizował projekty doradcze dla kilkudziesięciu hoteli w Polsce, w tym odpowiadał m.in. za działania pre-openingowe oraz proces wprowadzania ich do międzynarodowych sieci hotelowych, jak również skutecznie pozyskiwał dofinasowanie ze środków UE dla projektów hotelowych i operatorów hotelowych.

Przed związaniem się z branżą hotelową pełnił funkcję Dyrektora Finansowego w MT Development Group , pozyskując finansowanie na projekty komercyjne, a wcześniej manager reprezentował sektor bankowy, pracując w GE Money Banki i CityBank.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska