Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Agnieszka Dyk

Dyrektor Generalny, VISLOW Resort

Hotelarz i restaurator od 20 lat. Swoją karierę rozwijała w najlepszych wrocławskich hotelach grupy Rezidor i Accor. Uwielbia budować, kreować i wprowadzać nowe koncepty oraz usługi. Z sukcesem tworzyła i prowadziła własną restaurację oraz hotele niezależne we Wrocławiu i Krakowie.

Dla spółki Inestate Investments z Bielska Białej stworzyła od podstaw Vislow Resort, 125 apartamentowy kompleks z restauracją, kawiarnią i SPA, którym teraz zarządza. W najbliższych planach rozbudowa Resortu o 4* obiekt hotelowy i kolejne restauracje.

Prywatnie „psia mama” dwóch owczarków niemieckich i miłośniczka podróży samochodem. 


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa