Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Andreas Lackner

Andreas Lackner

Szef regionalny ds. zarządzania markami w regionie EMEA, Hilton Hotels & Resorts

Andreas Lackner jest wiceprezesem ds. zarządzania markami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).

Jest odpowiedzialny za wdrażanie nowych produktów, standardów usług i praktyk, które wzmacniają wizerunek marek, zapewniając, że pozostają one najlepszym wyborem dla klientów. Andreas koncentruje się również na rozwijaniu relacji z właścicielami i stymulowaniu rozwoju portfela w regionie EMEA.

Dołączył do Hilton w sierpniu 2013 r. – po Starwood Hotels & Resorts, gdzie pełnił funkcję regionalnego dyrektora marketingu w Europie Wschodniej i Środkowej.

Andreas ma ponad 35-letnie doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomiczne - zaczynał swoją karierę jako szef kuchni w Austrii. Od tego czasu sprawował prawie wszystkie funkcje w hotelach, w tym w recepcji, IT, zaopatrzeniu, sprzedaży i marketingu, zarządzaniu przychodami i rozwoju biznesu.

Ukończył szereg zaawansowanych profesjonalnych programów edukacyjnych w wiodących instytucjach, w tym Cornell University Ithaca, IDM Lausanne i INSEAD Fontainebleau.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska