Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Aneta Lewandowska

Aneta Lewandowska

Dyrektor generalna, Sofitel Warszawa Victoria

Z upodobania i wykształcenia Hotelarz. Związana z branżą hotelarską Warszawy ponad 17 lat. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w hotelach w segmencie ekonomicznym jako recepcjonistka w Ibisie na warszawskiej Pradze. Awansując potem kolejno od Szefa Recepcji do Dyrektora Generalnego. Od 2014 roku związała się z marką Mercure obejmując stanowiska Dyrektora Operacyjnego w hotelu Mercure Warszawa Grand.  W kwietniu 2018 dołączyła do zespołu legendarnego Sofitel Warsaw Victoria i aktualnie pełni obowiązki Dyrektora Generalnego tego hotelu. Lider projektów z zakresie sprzedaży oraz rozwoju kompetencji pracowniczych.

Absolwentka International Hotel Management na Uniwersytecie Łódzkim, Nauk Politycznych w Wyższej Szkole Humanistycznej, a także Hotelarstwa w Wyższej Szkole Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska