Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Barbara Podwysocka

Dyrektor Pionu Bezpieczeństwa, Polski Holding Hotelowy

Barbara Podwysocka jest absolwentką SGGW oraz Politechniki Warszawskiej. Karierę w branży hotelarskiej rozpoczęła w 2003 roku w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport na stanowisku inspektora sanitarnego. W następnych latach pełniła funkcję audytora systemu bezpieczeństwa żywności, zarządzania jakością, systemów bezpieczeństwa i higieny pracy, a ponadto była wieloletnim szkoleniowcem. 

Od 2019 roku Barbara Podwysocka pełni funkcję dyrektora pionu bezpieczeństwa w Polskim Holdingu Hotelowym (PHH). W grupie kapitałowej PHH znajduje się obecnie 27 hoteli i obiektów, co czyni ją drugą największą spółką hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. Ponadto, PHH od wielu lat współpracuje jako franczyzobiorca z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group. 


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa