Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Damian Józefowicz

Customer Success Manager, Profitroom

Damian Józefowicz posiada 9-letnie doświadczenie w branży hotelowej. Z firmą Profitroom związany jest od 2019 roku, wcześniej pracował m.in. w dziale sprzedaży, marketingu, a także sourcingu w którym zajmował się międzynarodową negocjacją stawek hotelowych dla dużych korporacji. Obecnie obejmuje stanowisko Customer Success Manager i doradza hotelom jak efektywnie optymalizować ich ofertę i dbać o kanał bezpośredni.


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa