Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Jacek Stasikowski

Jacek Stasikowski

Dyrektor ds. rozwoju, Accor Polska

Jacek Stasikowski dołączył do Grupy Orbis i Accor na początku 2018 roku i jest odpowiedzialny za rozwój sieci hoteli Accor w Polsce i Krajach Bałtyckich. W Polsce, Łotwie, Estonii i na Litwie działa obecnie 87 hoteli w sieci Accor a dodatkowych 25 hoteli otworzy się w ciągu najbliższych 2 lat.

Od ponad 25 lat związany jest z biznesem hotelowym. Swoją karierę rozpoczął od pracy dla sieci Rezidor przy otwarciu hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Przez kolejnych kilkanaście lat brał udział przy otwarciu i zarządzaniu hotelami sieci IHG i Vienna House.

Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów MBA realizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menadżerów przy udziale Uniwersytetu Strathclyde w Glasgow. Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim, pasjonuje się maratonami i zawodami z cyklu Ironman.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska