Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Karol Wagner

Dyrektor operacyjny, DOMS sp. z o.o.

Absolwent historii filozofii, zanim poważnie zajął się hotelarstwem wiele lat podróżował po całym świecie jako pilot i organizator wyjazdów firmowych. Ostatecznie zasiadł po wewnętrznej stronie kontuaru recepcyjnego. Nie odnajduje się w uporządkowanych organizacjach, pociągają go skomplikowane misje i bawią autorskie kreacje bytów świata Gościnności. Niekwestionowany inspirator i lider podejmujący wyzywania na froncie. Chętnie dzielący się swym doświadczeniem w ramach audytów i wystąpień publicznych.

Wskrzeszał z sukcesem i zarządzał kilkoma skomplikowanymi obiektami, aktualnie dyrektor operacyjny w DOMS sp. z o.o., restrukturyzuje 450 pokoi przy współpracy z 120 osobowym zespołem.

Prywatnie posiadacz Citroena 2CV, maratończyk  i wielbiciel prozy Johna Fowels’a.


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa