Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Maciej Zientara

Założyciel Grupy Hotelowej PI Apartamenty&Hotele oraz Grupy Deweloperskiej Supernova

Maciej Zientara, przedsiębiorca i inwestor, bankier oraz założyciel Grupy Deweloperskiej Supernova Development. Od ponad 25 lat jest aktywnym uczestnikiem polskiego rynku kapitałowego, a od 12 lat działa także w rynku nieruchomościowym. Posiada wieloletnie transakcyjne i praktyczne doświadczenie w zakresie M&A, inżynierii finansowej, zarządzania funduszami inwestycyjnymi oraz portfelami przedsiębiorstw. Założyciel i sponsor czterech FIZANów Nieruchomościowych, z których wszystkie zakończyły się pełnym sukcesem dla inwestorów. Absolwent SGH i IESE w Barcelonie, obecnie zarządza portfelem aktywów nieruchomościowych, o łącznej wartości inwestycji wycenionej na niemal 150 milionów Euro - w tym około 20% poza granicami Polski. Sponsor i zarządzający funduszem inwestującym w projekty hotelowe w Polsce i za granicą. W 2018 r. rozszerzył swoją działalność o sektor hotelowy, tworząc spółkę operatorską Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele, w której portfolio będą znajdować się obiekty 4 i 5 gwiazdkowe, w tym obiekty sieci Marriott. Jest także inwestorem oraz menadżerem zarządzającym spółkami holdingowymi, o profilu nieruchomościowym z siedzibą na Cyprze, aktywnie inwestującymi w Chorwacji, na Cyprze i na Florydzie. Zrealizowane projekty przekraczają łącznie 100 tys. m2 PUM/PUU.


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa