Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Magdalena Mucha

Magdalena Mucha

Dyrektor generalna, Hilton Gdańsk

Magdalena Mucha – posiada ponad 25- letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Przygodę z hotelarstwem rozpoczęła od stanowiska recepcjonisty w 4-gwiazdkowym hotelu Elzam w Elblągu. Dobre przygotowanie i pracowitość szybko zostały dostrzeżone i po sześciu miesiącach awansowała na stanowisko Dyrektora Pionu Hotelowego. Na tym stanowisku przepracowała ponad 8 lat, ale po pewnym czasie stwierdziła, że nadszedł czas na zmiany – złożyła swoje CV w gdańskim hotelu Holiday Inn i po roku pracy w Trójmieście objęła funkcję Zastępcy Dyrektora Hotelu. Po jedenastu latach pracy w Holiday Inn otrzymała propozycję prowadzenia hotelu Hilton Gdańsk.  W 2014 roku nagrodzona została tytułem Hotelarza Roku – Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego. Od 10 lat  jako Dyrektor Generalny z sukcesem zarządza wielokrotnie nagradzanym, gdańskim hotelem Hilton.  Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku i swoją pasją od kilku lat zaraża młode pokolenia hotelarzy.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska