Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Magdalena Sekutowska

Magdalena Sekutowska

Dyrektor ds. rozwoju na Europę Wschodnią, Hilton Worldwide

Magdalena Sekutowska ukończyła University of Michigan (BA) i New York University (MBA) w Stanach Zjednoczonych.  Posiada doświadczenie w finansach oraz przygotowywaniu i realizacji inwestycji nieruchomości.  Pracowała przy finansowaniu licznych przedsięwzięć w sektorze energetycznym w Ameryce Północnej, w dziale project finance w Credit Suisse Investment Banking.  Następnie zajmowała się strukturyzacją i rozwojem projektów hotelowych w Ameryce i na Karaibach w Starwood Hotels & Resorts.  Od dziesięciu lat Magdalena Sekutowaka dba o rozwój sieci Hilton w Europe Środkowej i Wschodnie.  Obecnie skupia się na rozwoju sieci hoteli Hilton Worldwide w Polsce, Czechach, na Ukrainie i Słowacji.  


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska