Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Magdalena Ziętek

General Manager, Dune Beach Resort

Magdalena Ziętek zarządza sektorem apartamentowym i gastronomicznym w Grupie Firmus od 2018 roku. Zbudowała te departamenty od podstaw i obecnie zarządza dwoma resortami w Mielnie, które łącznie mają ok. 220 apartamentów, trzema restauracjami, kawiarnią oraz strefą wellness. Działalność hotelarska jest częścią większych projektów deweloperskich prowadzonych przez grupę Firmus i zawiera w sobie wszystkie aspekty, które obecne są w 5* hotelach takie jak - housekeeping, konferencje, eventy/bankiety, usługi concierge, które uzupełniają działalność podstawową związaną z obsługą rezerwacji, marketingiem oraz administracją. Magdalena Ziętek otrzymała obszerne szkolenie dla kadry kierowniczej od wiodącej firmy doradztwa hotelowego w Polsce. Firma Firmus Group jest obecna w Polsce od 2000 roku i w swoich planach ma stworzenie łącznie 20 000 miejsc noclegowych, które obejmują hotele i resorty w standardach od 3* do 5*. 


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa