Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Małgorzata Nesterowicz

Małgorzata Nesterowicz

Dyrektor ds. Sektora Usług i Firm Rodzinnych, Santander Bank Polska

Pracuje w bankowości od ponad 20 lat, a od 14 lat w Santander Bank Polska. Posiada doświadczenia w zakresie finansowania przedsiębiorstw w pełnym zakresie w ramach relacji bilateralnych oraz transakcji strukturyzowanych z udziałem innych banków oraz instytucji finansowych. Kierowała współpracującymi z klientami korporacyjnymi i instytucjami finansowymi zespołami biznesowymi w obszarach bankowości korporacyjnej oraz finansowania strukturalnego.

Obecnie odpowiada m.in. za współpracę z inwestorami działającymi w branży hotelarskiej, realizując tym samym strategię rynkową Santander Bank Polska przewidującą oferowanie klientom korporacyjnym rozwiązań sektorowych. W ramach tej współpracy Santander finansuje projekty hotelowe, godząc potrzeby klientów z polityką banku dzięki zaangażowaniu ekspertów posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Absolwentka studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Warszawskiej.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska