Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Marcin Chojnacki

Marcin Chojnacki

MRICS, CCIM, Departament Finansowania Strukturalnego, Bank Gospodarstwa Krajowego

Ponad 13 lat doświadczenia w finansowaniu projektów inwestycyjnych zwłaszcza w obszarze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych wraz z szerokim zakreem wiedzy na temat standardów prawnych rynku nieruchomości oraz wyceny nieruchomości. Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, profesjonalizm z wysoko rozwiniętymi zdolnościami analitycznymi oraz wieloletnia praktyka w modelowaniu finansowym, analizach i zarządzaniu portfelem projektów z umiejętnością pracy pod presją i zdolnościami interpersonalnymi gwarantują realizację wyznaczanych mi zadań.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska