Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Michał Kolankiewicz

Michał Kolankiewicz

Dyrektor Biura Operacyjnego, Marketingu i Wsparcia Sprzedaży, Gromada

Michał Kolankiewicz - Dyrektor Biura Operacyjnego, Marketingu i Wsparcia Sprzedaży, Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna "GROMADA", właściciel firmy marketingowej MK Marketing - zarządzanie marketingiem i sprzedażą dla branży hotelarskiej. Poprzednio dyrektor sprzedaży i marketingu w Sieci Apartamentów Sun&Snow. Wcześniej związany z Grupą Uzdrowiska Polskie (m.in. Uzdrowisko Konstancin oraz Uzdrowisko Nałęczów), siecią hoteli i biur podróży Gromada. Przez 10 lat koordynował działania związane z marketingiem i sprzedażą w centrali spółki Geovita (14 hoteli i ośrodków wypoczynkowo-szkoleniowych w Polsce).

Michał Kolankiewicz jest absolwentem wydziału turystyki i rekreacji na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz podyplomowo wydziału zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Jego pasje to podróże po Polsce, historia Polski w dwudziestoleciu międzywojennym oraz marketing hotelarski i turystyczny. W wolnym czasie pływa, jeździ na rowerze, fotografuje i poszerza wiedzę o polskiej turystyce.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska