Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Michał Rzeznik

Michał Rzeznik

Dyrektor hotelu, Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Ekspert w budżetowaniu, w zarządzaniu przychodem, w analizach przychodu i procesu sprzedaży, z ogromnym doświadczeniem w procesach otwierania nowych hoteli oraz ich komercjalizacji. Skuteczny rekruter oral leader odnoszących sukcesy zespołów. Autor, kierownik oraz właściciel praw autorskich nowatorskiego i zaawansowanego programu edukacyjnego: Rozwój biznesu w hotelarstwie, realizowanego we współpracy z dwiema uczelniami w Polsce. Doświadczenie zawodowe w Polsce, USA, Federacji Rosyjskiej i w Izraelu. W przeszłości Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w hotelu sieci Hilton w Polsce i w Rosji, obecnie Dyrektor Hotelu z portfolio sieci Hilton. Posługuje się swobodnie językiem hebrajskim, angielskim i rosyjskim. Z wykształcenia filolog hebrajski. Certyfikowany przez Hilton na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży w hotelach full service i Dyrektora Hotelu w hotelach focused service.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska