Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Miguel Martins

Miguel Martins

Dyrektor ds. rozwoju w Polsce i Europie Wschodniej, IHG

Miguel jest odpowiedzialny za rozwój marki IHG w Polsce, zarówno w przypadku franczyzowych jak i zarządzanych hotelach.

Miguel posiada bogate doświadczenie w branży hotelarskiej i brał udział w ponad 30 projektach w Europie. Przez ponad dziewięć lat związany był z marką Holiday Inn Express w Portugalii, północnej Hiszpanii oraz w Polsce.

Zanim dołączył do IHG, Miguel utworzył Polish Hotel Company, gdzie był odpowiedzialny za rozwój marki Holiday Inn Express na terenie Polski. Miguel nadzorował Holiday Inn Express Warsaw Airport – od momentu powstania projektu, poprzez finansowanie, koordynowanie z IHG projektu budowy aż po otwarcie i zarządzanie obiektem.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska