Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Monika Murawska

Dyrektor Generalna hotelu Hilton Świnoujście Resort & Spa i Dyrektor Regionalna Zdrojowa Hotels w Świnoujściu

Monika Murawska związana była przez ostatnie trzy lata z siecią Puro Hotels. W latach 2016-2018 była dyrektorem Marine Hotel*****& Ultra Marine w Zdrojowej. W Zdrojowej obecnie odpowiada za hotele Radisson Blu i Hilton, Baltic Park Fort a także Baltic Park Molo Apartments.

Monika Murawska ma ponad 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Pierwsze szlify zdobywała w szczecińskim Radisson SAS, potem w Hilton Warsaw & Convention Centre, następnie w sieci Starwood Hotels. Ekspertka zarządzania przychodami, a także motywowania zespołu w realizowaniu założonych celów jakościowych i ilościowych. Absolwentka Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania relacjami z klientem i jednostkami hotelowymi.


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa