Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Sabina Bartyzel

SVP Operations Accor Eastern Europe

Sabina Bartyzel to ekspert w zakresie zarzadzania hotelami z wieloletnim doświadczeniem. Od 2020 roku jako SVP Operations Accor Eastern Europe odpowiada za hotele zarzadzane w 16 krajach, m.in. na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Bulgarii i Polsce. Jest kluczową postacią w kontaktach Grupy z właścielami hoteli i partnerami biznesowymi.

W pracy najbardziej ceni satysfakcję zarówno gości, jak i pracowników, która jest największym atutem firmy. Sabina jest aktywnie zaangażowana w projekty CSR i działania promujące różnorodność, solidarność i walkę ze stereotypami. Wyzwania są jej największą motywacją. Prywatnie jest maratończykiem i miłośnikiem podróży.

Z Grupą Orbis związana jest od 2002 roku, a swoją pracę zaczynała w hotelu Novotel Centrum Kraków. Sabina Bartyzel posiada doświadczenie akademickie. Przez ostatnie 5 lat wykładała w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej na kierunku Menedżer Hotelu – Studia Podyplomowe w Krakowie, gdzie brała czynny udział w tworzeniu programu.


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa