Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Sławomir Nowak

Cluster General Manager, Sangate Airport Hotel

Z branżą hotelarską związany jest od blisko 30 lat. Swoją pracę w hotelarswie zaczynał w 1989 r w hotelu Marriott od stanowiska recepcjonisty, z którego odchodził po 12 latach jako Kierownik Recepcji do nowo otwieranego hotelu Courtyard by Marriott Warszawa Airport. Objął tam stanowisko Kierownika działu Front Office, a później Dyrektora Operacyjnego. Po 2  latach awansował na Dyrektora Generalnego. Następnie związał się z Grupą Orbis/ Accor – był Dyrektorem Generalnym Sofitela Wrocław, Ibisa Warszawa Stare Miasto i Mercure Lublin. W 2013 roku wprowadzał na rynek pierwszy w Polsce hotel pod marką DoubleTree by Hilton w Łodzi i zarządzał nim przez kolejne sześć lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Managerskiej (WSM) w Warszawie, kierunek zarządzanie i marketing . W 2018 roku otrzymał nagrodę General Managera roku hoteli sieciowych przyznawaną przez miesięcznik „Hotelarz”  


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa