Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Szymon Wróblewski

Członek Zarządu, Zdrojowa Invest

Szymon Wróblewski jest współzałożycielem Zdrojowej Invest & Hotels. Związany z branżą hotelarską i nieruchomości od kilkunastu lat. Odpowiada za projekty inwestycyjne i budowlane oraz sprzedaż.

Zdrojowej Invest & Hotels jest jednym z wiodących inwestorów i operatorów rynku hotelarskiego w Polsce. Zdrojowa to pionier i lider rynku condo hoteli i apartamentów wakacyjnych w kraju. Zdrojowa Hotels to najliczniejsza sieć hoteli w polskich miejscowości wypoczynkowych. W swoim portfolio ma kilkanaście obiektów hotelarskich i jest znaczącym partnerem międzynarodowych sieci. Wśród obiektów można wymienić kompleks apartamentowo-hotelowy Baltic Park w Świnoujściu obejmujący Radisson Blu Resort oraz Hilton Resort & Spa oraz silną reprezentację hoteli w Kołobrzegu m.in. znany Marine, międzynarodowe Royal Tulip Sand i Radisson, a także kolejny tej ostatniej sieci już w Szklarskiej Porębie.

Zdrojowa Hotels jest też największym krajowym operatorem hoteli z polskim kapitałem według przychodów. Kadra Zdrojowej liczy ponad 1000 osób. CSR obejmuje programy Zdrojowa Eco Friendly i Zdrojowa Art.


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa