Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Tomasz Kępiński

Dyrektor zarządzający, P&O Apartments Group

Doświadczony manager z wieloletnią praktyką na najwyższych stanowiskach w zarządach firm o charakterze korporacyjnym, jak i z sektora small-businessu. 

Z wykształcenia hotelarz, karierę zawodową rozpoczynał w hotelu Intercontinental. Przez wiele lat zajmował się wdrażaniem rozwiązań informatycznych i teletechnicznych w hotelach w Polsce i za granicą.

Poza branżą hotelarską silnie związany z sektorem nowych technologii. Był jednym z pierwszych dostawców usług Internetowych w Polsce. Uruchamiał operatorów telefonii komórkowych w Polsce, we Włoszech i Belgii.

Od 2017 roku zarządza firmą zajmującą się wynajmem krótkoterminowym apartamentów w Warszawie, Hiszpanii i Anglii - P&O Apartments Group.


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa