Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Tomasz Kępiński

Tomasz Kępiński

Dyrektor zarządzający, P&O Apartments Group

Doświadczony manager z wieloletnią praktyką na najwyższych stanowiskach w zarządach firm o charakterze korporacyjnym, jak i z sektora small-businessu. 

Z wykształcenia hotelarz, karierę zawodową rozpoczynał w hotelu Intercontinental. Przez wiele lat zajmował się wdrażaniem rozwiązań informatycznych i teletechnicznych w hotelach w Polsce i za granicą.

Poza branżą hotelarską silnie związany z sektorem nowych technologii. Był jednym z pierwszych dostawców usług Internetowych w Polsce. Uruchamiał operatorów telefonii komórkowych w Polsce, we Włoszech i Belgii.

Od 2017 roku zarządza firmą zajmującą się wynajmem krótkoterminowym apartamentów w Warszawie, Hiszpanii i Anglii - P&O Apartments Group.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska