Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Urszula Kołtko

Urszula Kołtko

Partner, Mumotive Consulting Group

Partner w Mumotive Group. Socjolog, menadżer, konsultant, superwizor działań Human Relations. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, L’Université des Sciences et Technologies de Lille Management du Comportement des Hommes. Certyfikowany coach i trener Thames Valley University, akredytowany consultant Harrison Assessments Talent Solutions – narzędzia pozwalającego na określenie w wysokim stopniu dopasowania kompetencji pracowniczych do stanowiska/struktur. Od 20 lat prowadzi i nadzoruje projekty dotyczące zarządzania ludźmi, ich rozwoju i rekrutacji, w tym przez 15 lat na stanowisku Dyrektora HR. Pracowała dla firm z sektora hospitality, FMCG, retail. Prowadziła projekty preopeningowe dla sieci luksusowych hoteli w Polsce. Poprzez wdrożenie programów rozwoju kompetencji dla kadry zarządzającej z  obszaru zarządzania ludźmi i procesami biznesowymi miała realny wpływ na osiąganie celów biznesowych.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska