Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Wiktor Wróbel

Prezes Zarządu spółki Nosalowy Dwór

Ukończył studia prawnicze ze specjalizacją w prawie handlowym i prawie spółek na Uniwersytecie Bristolskim (Wielka Brytania) oraz w Göttingen (Niemcy), a następnie studia podyplomowe w Londynie. Pracował jako angielski radca prawny w londyńskich biurach kancelarii Allen & Overy, a potem Simpson Thacher & Bartlett. Doradzał bankom, funduszom private equity oraz innym instytucjom finansowym przede wszystkim w zakresie transakcji nieruchomości na rynkach europejskich. Specjalizował się w negocjacjach transakcji finansowania z ramienia funduszy inwestycyjnych. Od 2015 roku pełni funkcję prezesa zarządu spółki zarządzającej wszystkimi obiektami pod marką „Nosalowy”, odpowiadając za całość jej działalności i rozwój, w tym w zakresie autorskiej marki Spa „NABE”.


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa