Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Prelegenci

Wojciech Doliński

Wojciech Doliński

Partner zarządzający, TPA Real Estate Services Polska

Wojciech jest uprawnionym rzeczoznawcą majątkowym (upr nr. 4881) oraz od 2009 roku członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (MRICS), specjalizującym się w doradztwie na rynku nieruchomości komercyjnych.  W roku 2015 uzyskał tytuł uznania zawodowego REV (Recognised European Valuer), nadawany przez Europejską Organizację Rzeczoznawców TEGoVA i certyfikację RICS Registered Valuer.

Uczestniczył w transakcjach nieruchomościami dla polskich i zagranicznych inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. Specjalizuje się w wycenie nieruchomości komercyjnych oraz gruntów deweloperskich. Zrealizowane dotychczas wyceny w Polsce, Niemczech i regionie CEE obejmowały nieruchomości o przybliżonej wartości 30 miliardów złotych.

Pracę zawodową rozpoczął w spółce PGNiG S.A. oraz King Sturge Sp. z o.o., a od 2006 roku pracował w Polish Properties Sp. z o.o. Następnie przez 5 lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu w spółce Comparables Sp. z o.o. zajmującej się analityką transakcji i wyceną. Od 2016 roku współpracuje z Horwath HTL w zakresie wyceny hoteli w regionie. Od 2011 roku jest egzaminatorem kandydatów na członków RICS w procedurze APC (Assessment of Professional Competence) oraz wykładowcą podczas aktualnej edycji „Szkolenia Bankowego” w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Jest też członkiem Komisji Standardów Zawodowych przy Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. W 2019 roku został certyfikowanym mediatorem RICS.

Od 2009 roku posiada polskie i brytyjskie uprawnienia w zakresie wyceny nieruchomości. Wojciech kieruje spółką świadczącą usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości, działającą w ramach struktur TPA Group.


<< powrót

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska