Prelegenci

Daj się poznać na najważniejszym wydarzeniu hotelarskim w Europie Środkowo-Wschodniej

Wojciech Popis

Wiceprezes zarządu, VHM Management

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu.

Związany z branżą hotelową od prawie 10 lat, szczególnie w zakresie projektów sieciowych funkcjonujących pod międzynarodowymi markami. W spółce VHM Hotel Management od roku 2011.

Wcześniej przez 14 lat związany z firmą Coca-Cola, w której m.in. jako Business Process Leader był odpowiedzialny za wprowadzanie w 24 krajach standardów współpracy z głównymi klientami firmy, w tym z sieciami hotelowymi.

W spółce VHM Hotel Management zajmuje się głównie tematyką pozyskiwania franczyz, umowami dzierżawy i zarządzania. Do tej pory spółka VHM Hotel Management podpisała umowy dzierżawy i franczyzy na hotele Hampton by Hilton w Gdańsku, Łodzi i Olsztynie oraz Holiday Inn Warszawa West Station.


<< powrót

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa