Współzałożycielka, Partner, Pro-Value

Dorota Malinowska

Dorota jest współzałożycielem Pro Value i odpowiada za sektor hotelowy. W firmie wykorzystuje ekspercką wiedzę z zakresu nieruchomości hotelowych zdobytą w ciągu 20 lat pracy w branży.

Dorota jest odpowiedzialna za sektor hotelowy. W firmie wykorzystuje ekspercką wiedzę z zakresu nieruchomości hotelowych zdobytą w ciągu 20 lat pracy w branży, podczas których zarządzała działami finansowymi i nadzorowała procedury operacyjne w renomowanych warszawskich hotelach, realizowała wyceny dla polskich i międzynarodowych banków, deweloperów, operatorów hotelowych oraz prywatnych inwestorów. Doradzała również przy licznych projektach deweloperskich obejmujących hotele, aparthotele i condohotele.

Połączenie specjalistycznej wiedzy, wieloletniego doświadczenia oraz naturalnych zdolności pozwoliło Dorocie na stworzenie oferty specjalistycznych usług, umożliwiających inwestorom oraz właścicielom hotelowym na swobodne poruszanie się w gąszczu zawiłości związanych z inwestowaniem, budową oraz zarządzaniem nieruchomościami hotelowymi na wszystkich etapach ich funkcjonowania. Dorota jest jednym z nielicznych ekspertów na rynku polskim przygotowującym profesjonalne wyceny nieruchomości hotelowych na bazie rzetelnych prognoz wyników finansowych i oceny stopy zwrotu.

Karierę zawodową rozpoczęła w warszawskim Hotelu Marriott w czerwcu 1992 r., gdzie zajmowała kolejno stanowiska księgowego, głównego kasjera hotelu, kierownika ds. rozliczeń gotówkowych i bankowych, kierownika działu finansowego oraz zastępcy dyrektora finansowego. Kolejnym etapem w jej karierze było objęcie funkcji dyrektora finansowego w firmie Orco Hotel Project sp. o.o. gdzie tworzyła i zarządzała działem finansowym hotelu Le Regina oraz Rezydencji Diana w Warszawie. Swoje 14 letnie finansowe i operacyjne doświadczenie w działalności konsultingowej wykorzystała zakładając własną firmę doradczą Prime Crew świadczącą usługi rekrutacyjne, finansowe i doradcze na rynku nieruchomości hotelowych. W 2008 r. rozpoczęła współpracę z firmą Cushman & Wakefield gdzie pełniła rolę eksperta ds. nieruchomości hotelowych. Realizowała liczne specjalistyczne projekty obejmujące zarówno wyceny, jak i doradztwo inwestycyjno-deweloperskie czy wybór operatora hotelowego.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na wydziale Ekonomiczno-Społecznym w Warszawie. Ukończyła również liczne międzynarodowe szkolenia z zakresu psychologii, socjologii i zarządzania zasobami ludzkimi, w tym m.in. ”Navigating through change”, „7 habits”, „Foundation of Leadership”. „Developing you / developing others.

Panel z udziałem: Dorota Malinowska

  • 09:00 - 09:10

   POWITANIE GOŚCI. Otwarcie konferencji.

   10:00 - 11:00

   PANEL LIDERÓW RYNKU: Rynek hotelowy dziś i za 5 lat. Jak będzie wyglądała nowa normalność?

   Czołowi inwestorzy z Polski i Top Managerowie międzynarodowych sieci hotelarskich przyjrzą się obecnej kondycji rynku, omówią wpływ problemów gospodarczych i geopolitycznych na prowadzoną działalność, oraz podzielą się swoimi prognozami na nadchodzące lata.

   13:30 - 14:30

   PANEL SIECI HOTELOWYCH: Pod międzynarodową marką w mieście i miejscowości wypoczynkowej

   Czy międzynarodowa marka faktycznie daje tę przewagę, która tworzy lojalność i wielokrotne rezerwacje? Nasi eksperci omówią wartość marek dla poszczególnych rynków, kluczowe kryteria wyboru, modele partnerstwa oraz rolę operatorów zewnętrznych. Będziemy dyskutować o tym co wyróżnia nowe marki i dlaczego inwestorzy powinni je wybierać, a w jakich sytuacjach można obyć się bez rozpoznawalnego brandu.

<< powrót