CEO, Managing Director, hotelAG

Rafał Abramczyk

hotelAG to firmy z szerokim doświadczeniem w branży hotelowej.  Z jednej strony deweloper, a także niezależny operator hotelowy, z drugiej zaś to zespół doświadczonych profesjonalistów i doradców specjalizujących się w tematyce z zakresu koncepcji i analizy finansowej, pre-openingu, zarządzania, sprzedaży oraz marketingu i PR. 

Rafał Abramczyk kompleksowo zarządza procesami budowy, wyposażania, a następnie zarządzania projektami hotelowymi prowadzonymi przez grupę, m.in. Seaside Park Hotel w Kołobrzegu i Four Points by Sheraton Warszawa, który został nominowana przez Marriott International do najlepszego otwarcia w sieci w 2019 r. Dzięki tej inwestycji Marriott International uznał grupę hotelAG jako certyfikowanego operatora i franczyzobiorcę marek Select Brands z portfela Marriott. 

Jako pierwszy w Polsce wprowadził międzynarodową sieć hotelową (Louvre Hotels Group) na rynek condohoteli, a obiekty zarządzane przez grupę wielokrotnie zdobywały nagrody, m.in.: Seaside Park Hotel - Inwestycja Roku według Czytelników „Hotelarza”, „Oscar” branży budowlanej – Budowa Roku dla Golden Tulip Gdańsk, Inwestycja Roku Rynku Hotelarskiego dla Golden Tulip Gdańsk, a także Najlepszy Hotel Wypoczynkowy dla Golden Tulip Międzyzdroje. 

Panel z udziałem: Rafał Abramczyk

    • 14:30 - 15:30

      Wszystko się zmienia. ESG. Teraz!

      Po raz pierwszy w Polsce podczas konferencji hotelowych zostanie poruszony temat ESG. Nowa rzeczywistość i nowe wyzwania stojące przed branżą zmieniają spojrzenie na hotelarstwo. Już nie tylko post-covid i inflacja wpływają na obecną rzeczywistość inwestycyjną i operacyjną w hotelarstwie. ESG – trzy magiczne litery, które zmieniają świat i postrzeganie biznesu hotelowego. Raportowanie ESG w branży biurowej czy logistycznej jest już praktycznie normą i standardem, dlatego w przypadku hotelarstwa pytanie brzmi: nie CZY? Tylko KIEDY? A odpowiedź jest tylko jedna: to już TERAZ! Jak to robią najwięksi? Co się z tym wiąże? Czy to kosztuje? Jak projektować? Jak sfinansować? Czy muszę? O tych i o wielu innych tematach porozmawiamy w gronie przedstawicieli największych graczy w branży, dla których ESG to już codzienność. 

<< powrót