Rejestracja

Dołącz do najważniejszego wydarzenia hotelarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej

Transmisja on-line

PLN399netto
  • Cena regularna
PLN299netto
  • Cena dla prenumeratorów Hotelarza
  • Dostęp do transmisji online na żywo w jakości HD oraz PDF styczniowego wydania Hotelarza.
  • Hasło umożliwi także dostęp do zapisu audio-video z konferencji przez 30 dni po jej zakończeniu a więc da możliwość ponownego odtworzenia najważniejszych treści.
DANE FIRMY:
OSOBA KONTAKTOWA:
UCZESTNICY KONFERENCJI:

OŚWIADCZENIE PISMNE O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Oświadczam, że zapoznałam/em się z pouczeniem przed wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych oraz pouczenie to w pełni zrozumiałam/em. W razie wątpliwości miałam/em możliwość do zadania pytań i uzyskałem na nie satysfakcjonujące odpowiedzi.

Działając w imieniu własnym, będąc uprzednio pouczona/ny o:
1. administratorze danych osobowych;
2. celach przetwarzania danych,
3. możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie,
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie (04-386 Warszawa, ul. Paca 37) (dalej: Administrator) jako administratora moich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu mailowego w następujących celach:
realizacji zamówienia w Serwisie Internetowym, w tym w zakresie odstąpienia od umowy oraz rozpatrzenia reklamacji
realizacji zamówienia w tym informacji wymaganych w myśl obowiązujących przepisów epidemicznych COVID-19
otrzymywania powiadomień o akcjach marketingowych i promocyjnych prowadzonych przez PROMEDIA
udostępnienia danych osobowych i kontaktowych pozostałym uczestnikom i partnerom konferencji

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są poprzez e-formularz lub e-mailem w.wiater@pws-promedia.pl do dnia 18 stycznia 2021 r. Przyjęcie otrzymania zgłoszenia na konferencję zostanie potwierdzone e-mailem. Na podany adres korespondencyjny zostanie przesłany numer konta na który należy dokonać przedpłaty za udział w konferencji. Po dokonaniu płatności organizator wystawi fakturę VAT, którą prześle mailam na adres e-mail Osoby kontaktowej ze zgłoszenia.

Rezygnację należy zgłaszać w formie pisemnej na adres w.wiater@pws-promedia.pl nie później niż 48 godzin przed terminem konferencji. W przypadku braku pisemnej rezygnacji uczestnik zostanie obciążony kosztami udziału zgodnie z otrzymanym zgłoszeniem również w przypadku nieobecności podczas wydarzenia.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: Rozporządzenie) informuję, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 04-386 Warszawa (dalej: PROMEDIA), 2. Koordynatorem ochrony danych w PROMEDIA jest: Piotr Krajewski, p.krajewski@pws-promedia.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia w serwisie internetowym: www.hotel-trends.pl, 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres: do czasu zrealizowania zamówienia, z uwzględnieniem okresu koniecznego do rozpoznania reklamacji oraz wykonania prawa do odstąpienia od umowy, 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 6. Uprawnienia, o których mowa w pkt. 5 powyżej może Pani/Pan zrealizować poprzez złożenie oświadczenia o odpowiedniej treści na piśmie i przesłanie go drogą pocztową, przesyłką kurierską na adres Administratora 7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia, 8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym skorzystania z Serwisu Internetowego.


Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to hybrydowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2020 odbywa się w dniu 21 stycznia 2021r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 stycznia 2021 r. Opłata za uczestnictwo w konferencji 399,00 zł NETTO.