Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Sponsorzy

Brill AV Media

Kompleksowe usługi z zakresu obsługi technicznej eventów oraz instalacji audiowizualnych

Brill AV Media Sp. z o.o. – firma obecna od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach oneAVteam, ściśle współpracuje z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii – jako członek międzynarodowej grupy posiada magazyny sprzętu w różnych lokalizacjach, zapewnia obsługę techniczną kilku tysięcy eventów rocznie i jest partnerem wielu obiektów eventowych w Polsce i za granicą.

Z partnerami biznesowymi współpracuje tak, by sprostać ich indywidualnym potrzebom oraz zagwarantować najwyższą jakość realizacji projektów. Brill AV Media posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia, oświetlenia oraz usług konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania i wideokonferencje. Kompleksowo obsługuje każdy event, zapewniając pełne spektrum urządzeń technicznych, jak i profesjonalne doradztwo na każdym etapie organizacji wydarzenia.

Bazując na własnym sprzęcie Brill AV Media dostarcza rozwiązania dla organizatorów

  • bankietów i gali rozdania nagród
  • eventów typu product launch
  • imprez promocyjnych
  • konferencji i kongresów
  • koncertów
  • pokazów mody
  • otwarć obiektów
  • targów i wystaw

Atutem firmy jest doświadczona, wyedukowana, stale podnosząca swoje kwalifikacje, a przede wszystkim zgrana kadra pracowników – grupa odpowiedzialnych i kreatywnych osób, profesjonalistów i specjalistów, posiadających bogate doświadczenie. Firma należy do wielu polskich i zagranicznych stowarzyszeń oraz organizacji branżowych i była wielokrotnie nagradzana za swoje realizacje, m.in. zdobywając statuetkę MP POWER 12 w kategorii Dostawca – multimedia podczas tegorocznej, prestiżowej dla branży eventowej, Gali MP Power Awards.

Kontakt dla mediów:
Dorota Rogozińska, Marketing Manager
Brill AV Media Sp. z o.o.
Tel. (+48)698 682 267
Mail: dorota.rogozinska@brill.pl

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska