Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Sponsorzy

DMDmodular

Spółka DMDmodular jest jednym z liderów w segmencie budownictwa modułowego. Produkcja, zlokalizowana pod Krakowem, skierowana jest na rynek krajowy oraz zagraniczny i obejmuje kraje Europy Zachodniej oraz Stany Zjednoczone. Spółka koncentruje się na realizacji obiektów w standardzie „pod klucz” dla sektora hotelowego, mieszkaniowego i edukacji. Projekty i produkty Spółki opierają się na integracji trzech kluczowych wartości: jakości, efektywności i designu. Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują, jakość, trwałość oraz skrócenie czasu trwania inwestycji o nawet 50 proc. w stosunku do konwencjonalnych technologii wznoszenia obiektów.

W roku 2017 firma oddała do użytku rozbudowę hotelu BFC w standardzie 4-gwiazdkowym. Spółka wybrana została jako producent pokoi hotelowych dla najwyższego hotelu modułowego na świecie dla sieci AC Hotel by Marriott, który w standardzie 4-gwiazdkowym powstanie na nowojorskim Manhattanie. W roku 2019 DMDmodular otrzymała pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie MBI Award of Distinction organizowanym w ramach wydarzenia World of Modular w Las Vegas. Firma została doceniona za rozwiązania projektowe i jakościowe oferowane dla branży obiektów akademickich.

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska