Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Sponsorzy

Pachnąca Szafa

Pachnąca Szafa PRESTIGE  polska marka stworzona z zamiłowania do pięknych zapachów i niezwykłej dbałości o jakość. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w kreowaniu zapachów stworzyliśmy unikalną kolekcję wyselekcjonowanych nut zapachowych będącą odzwierciedleniem najnowszych trendów. Zawsze stawiamy na jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo naszych produktów. Jesteśmy dumni, że nasze produkty wytwarzamy w Polsce i troszczymy i środowisko naturalne.

Perfumy do wnętrz Pachnąca Szafa PRESTIGE to doskonałe uzupełnienie wystroju pomieszczeń hotelowych, restauracyjnych oraz obiektów takich, jak gabinet kosmetyczny, SPA, czy kasyno.

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska