Partnerzy

Poddębice Gorące Źródła

Poddębice, województwo łódzkie, położone są na terenach bogatych w złoża wód termalnych i to właśnie gorące źródła są motorem napędowym Gminy.

Wody termalne wydobywane są z głębokości 2101 metrów i liczą 27 tysięcy lat. Ich walorem jest temperatura 71 stopni w miejscu wypływu oraz pierwotna czystość pod względem chemicznym i mikrobiologicznym.

Wykorzystanie: ciepłownictwo (ogrzewanie miasta), wodolecznictwo i rekreacja (Termy Poddębice), balneologia (Poddębickie Centrum Zdrowia), do produkcji kosmetyków (Dermedic), do spożycia (Pijalnia Wód Termalnych).

Atutem Poddębic jest położenie terenu inwestycyjnego w bezpośrednim sąsiedztwie Geotermii Poddębice, Term Poddębic, Ogrodu Zmysłów, Pijalni Wód Termalnych, Poddębickiego Centrum Zdrowia. W pobliżu znajduje się Centrum Turystyki i Rekreacji oraz Zoo Safari Borysew. Wszystkie te elementy wzajemnie się uzupełniają i tworzą swoistego rodzaju „pierścień atrakcji turystycznych Poddębic”.

Teren inwestycyjny stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 3,85 ha, przeznaczona pod usługi pełniące funkcje lecznicze, rehabilitacyjne, rekreacyjne, wypoczynkowe, SPA and wellness, obiekty hotelowe, konferencyjne i gastronomiczne.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to prestiżowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.
Hotel Trends Poland & CEE 2021 odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 września 2021 r. Opłata za uczestnictwo w jednodniowej konferencji z uroczystą galą wynosi 1 790 zł netto.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa