Widzimy się 25-26 LISTOPADA 2019 - SOFITEL WARSZAWA VICTORIA

Sponsorzy

Profitroom

Profitroom jest liderem wśród dostawców technologii rezerwacyjnej dla hoteli i apartamentów. W ofercie firmy znajduje się system rezerwacyjny Upper Booking Engine umożliwiający przyjmowanie rezerwacji bezpośrednich poprzez stronę www i Channel Manager Upper CRS pozwalający na koordynację całkowitej sprzedaży Hotelu, a także inne narzędzia wspierające marketing i sprzedaż obiektów hotelarskich.

Od samego początku działa także jako agencja marketingowa, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy obiektów hotelarskich. Doradza jak wybrać najbardziej efektywne kanały komunikacji z Gośćmi i formułować przekaz, aby uzyskać optymalne efekty prowadzonych kampanii marketingowych.

Profitroom jest w 100% polską firmą, która w wielu obszarach wspiera działalność Hotelarzy. W ostatnich latach firma zyskała zaufanie większości cenionych marek hoteli niezależnych, różnorakich apartamentów, najlepszych stowarzyszeń i grup marketingowych. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałowi zagranicznemu w Niemczech, nasza firma obsługuje już ponad 1300 obiektów w różnych zakątkach świata.

Działalność Profitroom jest wielokrotnie nagradzana w prestiżowych, międzynarodowych konkursach.

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.
Realizacja: BrandFriend.plw.wiater@pws-promedia.pl · tel. +48 22 333 88 10 · +48 509 416 935

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowa konferencja dla specjalistów branży hotelowej. W jednym miejscu spotykają się wszyscy profesjonaliści i decydenci polskiego hotelarstwa - właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej.

Hotel Trends Poland & CEE 2019 odbywa się w dniach 25-26 listopada 2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Sofitel Warsaw Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa, Polska